فتوشاپ آنلاین

فتوشاپ آنلاین یکی از بهترین برنامه های ویرایش دیجیتالی عکس آنلاین میباشد، شما به سادگی در هرجا که باشید فقط کافیست به اینترنت دسترسی داشته باشید تا بتوانید بر روی عکس خود ویرایش های لازم را انجام دهید. تقریبا این نسخه از فتوشاپ آنلاین تمامی قابلیتهای ضروری فتوشاپ را دارا میباشد و حسن آن اینست عکس شما بر روی اینترنت ذخیره نمیشود و در واقع عمل ویرایش عکس بر روی سیستم شما انجام میپذیرد.

هر کجا که باشید برای ویرایش یک عکس کافیست به صفحه فتوشاپ آنلاین بیایید و ابتدا بر روی گزینه Open image from computer کلیک کنید و عکس مورد نظر را در برنامه فتوشاپ آنلاین بارگزاری نمایید و ویرایش دیجیتالی عکس را آغاز نمایید، پس از پایان ویرایش از منوی File گزینه Save را انتخاب نمایید و از تب مربوطه My Computer را انتخاب نمایید، همانطور که میبینید پنجره آدرس دهی محل ذخیره عکس باز میشود و پس از مشخص کردن مسیر دکمه Save را کلیک نمایید.

توجه: برای استفاده از فتوشاپ آنلاین بر روی مرورگر شما باید پلاگین فلش نصب شده باشد. در صورتیکه قادر به دیدن فایل فلش هستید اما این نرم افزار لود نمیشود مشکل از اتصال اینترنت میباشد، متاسفانه برخی از سرویس دهنده های اینترنت در ایران این صفحه را به اشتباه مسدود کرده اند!

دسته :  وبلاگ, وبلاگ عکاسی

  • ارسال شده در ۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۰۳

    اتوبار تهران

    خیلی برام مفید بود با تشکر از سایت خوبتون