مینی آی‌پد اپل

در میان این همه هیاهوی تبلیغاتی هرچند وقت یک بار خبری به نام شایعه از شرکت اپل به بیرون درز میکند و دنیای دیجیتال را دستخوش تحولات مهمی قرار می دهد، یکی از این شایعات جدید که میتواند به خاطر حجم، وزن و کارایی بالایش برای عکاسان و به خصوص عکاسان خبری بسیار مفید باشد داستان ظهور مینی آی‌پد اپل است، تبلت کوچکی با همان قابلیت های برادر بزرگترش و بهره گیری از هزاران اپلیکیشن مخصوص ویرایش عکس و دسترسی به شبکه های اجتماعی برای مخابره عکس ها و اخبار و گزارش های روز.

به گزارشی از سی‌ان‌ان، اطلاعاتی که بوسیله کارمندان شرکت اپل به بیرون درز کرده، از قصد این شرکت برای طراحی یک تبلت کوچک حکایت دارد که پیش‌بینی می‌شود آن را mini IPad نام نهند. مجله آمریکایی تایم با انتشار گزارشی مدعی شده که آی‌پد کوچک اپل که نسبت به نمونه‌های رقیب از جمله کیندل فایر آمازون کم حجم‌تر است، از شانس موفقیت بالایی در بازار برخوردار می‌باشد.

آی‌پد کوچک اپل بازار را قبضه خواهد کرد

این اطلاعات سری نشان می‌دهد که اپل می‌تواند تبلت جدید خود را در اندازه ۲۰ سانتی‌متر تولید کند. بنا بر برخی گزارش‌های غیررسمی، ممکن است تبلت کوچک اپل به قیمت حدود ۲۰۰ دلار به بازار عرضه شود. کارشناسان این امر را ضربه مهلکی بر رقبای اپل در حوزه تولید تبلت قلمداد می‌کنند. گفته می‌شود mini IPad دارای قابلیت‌های فنی بسیار خوبی است و فقط حجم و اندازه آن نسبت به دیگر نسخه‌های آی‌پد کوچک شده است.

توجه: بازنشر این مطلب با درج لینک به وبلاگ عکاسی پیام محمدی مجاز میباشد.

دسته :  وبلاگ, وبلاگ دنیای دیجیتال