پربیننده ترین عکس ایرانی

امروز تیتر اخبار یکی از سایت های خبری حس کنجکاویم رو کلی قلقلک داد، تیتر از این قرار بود که “پربیننده ترین عکس جهان متعلق به یک سایت ایرانی است” با کلی آرزوی موفقیت برای عکاسش کلیک کردم و دیدم بله! در واقع بعد از کلیک اصلا فراموش کردم که میخواستم یک عکس موفق رو ببینم و فقط ذهنم درگیر این شد چرا باید دو میلیون بازدید روزانه ایرانی ها به سایت مورد اشاره این خبر و این عکس ختم شود؟ مسئله از مشکلات فرهنگی یا اختلاف سلیقه ایرانی ها؟

پربیننده ترین عکس ایرانی در جهان

پربیننده ترین عکس ایرانی در جهان

به هر حال متن لینک و منبع رو اینجا براتون باز نشر میکنم، امیدوارم روزی عکس های همه هنرمندان عکاس کشورم به مانند این عکس زیبا یکی از پر بازدیدترین عکس های دنیا باشند، اما با این تفاوت که بازدیدکنندگان با لینک مستقیم و در سایت یا فتوبلاگ صاحب اثر به تماشایشان بنشینند. نام عکاس رو هم نمیدونستم که اشاره کنم چون در این لینک و سایت مرجع نیز به نام عکاس اشاره نشده، به نظرم جا دارد به عنوان پر بازدیدترین عکس جهان حقوق معنوی صاحب اثر هم رعایت شود.

تیتر و شرح خبر:
پربیننده ترین عکس جهان متعلق به یک سایت ایرانی است

افکارنیوز: این عکس هنری مربوط به سایت پیوندها می باشد که اغلب در زمان بازدید صفحات اینترنتی و گاهی نیز بطور خودکار بدون درج وب گاه های فیلتر شده رویت می شود. بر اساس اطلاعات سایت های آماردهنده، تعداد بازدید روزانه این تارنما نزدیک به ۲ میلیون بار در روز می باشد.

تارنمای مذکور بعد از بلاگفا بالاترین رتبه در بین سایت های ایرانی از نگاه سایت معروف الکسا برخوردار می باشد. این حالی است که بلاگفا مجموعه ای از ده ها هزار وبلاگ میباشد و از طرفی تارنمای پیوندها فقط از داخل کشور در زمان فیلتر سایت های ممنوعه بنمایش در می اید و بنابراین رتبه دوم پربازدیدترین دومین ایرانی نشان از نمایش بالای این صفحه اینترنتی می باشد.

بر اساس اطلاعات سایت های آماردهنده، تعداد بازدید روزانه این تارنما نزدیک به ۲ میلیون بار در روز می باشد (در اینصورت عکس قرار گرفته در این صفحه، پربیننده ترین عکس در یک روز در کل دنیا می باشد) و پهنای باندی نزدیک به ۱۳۰ گیگ ماهانه مصرف دارد از نظر این سایت ها ارزش این صفحه اینترنتی با توجه به میزان بازدیدش معادل ۲/۵ میلیون دلار آمریکا برآورد شده است.

اگر سایت های وبلاگی در شمارش پربازدیدترین ها لحاظ نشوند بعد از تارنمای پیوندها، سایت های ورزش ۳، تابناک، خبرگزاری فارس، بانک ملت دررتبه های بعدی پربازدیدترین سایت های ایرانی قرار میگیرند.

منبع: سایت افکار نیوز +

دسته :  وبلاگ, وبلاگ عکاسی

 • ارسال شده در ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵

  mohsen

  خیلی جالب
 • ارسال شده در ۲۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶

  علی

  این یعنی این همه سایت فیلتر شده داریم
  • ارسال شده در ۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶

   پیام محمدی

   بله متاسفانه
 • ارسال شده در ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۰:۲۸

  dfv

  goooooooooooooooood