طراحی کارت ویزیت کارت ویزیت مناسب من

کارت ویزیت از مهمترین ابزارهای بازاریابی و تبلیغات است. شما کارت ویزیتتان را به مشتریان احتمالی خود می دهید تا اطلاعات لازم برای تماس با شما را داشته باشند. همچنین می توانید آنرا داخل نامه ها بیندازید یا بوسیله آن خودتان و کارتان را به دیگران معرفی کنید. همچنین اگر در روزنامه ها و پیک های محلی تبلیغات می کنید، کارت ویزیت می تواند یک راهکار حرفه ای برای معرفی و دسترسی به شما باشد. مهم نیست که می خواهید چه استفاده ای از کارت ویزیتتان بکنید، مهم این است که این کارت ویزیت باید کاملاً حرفه ای، خوانا، زیبا و جذاب باشد و به مشتریان کمک کند به خاطر بیاورند که شما چه می فروشید و چرا باید از شما خرید کنند. اعمال همه این نکات روی یک کاغذ کوچک کارچندان ساده ای نیست، اما قابل انجام است. میتوانید بصورت آنلاین و بدون دردسر طراحی کارت ویزیت حرفه ای خود را سفارش دهید! قبل از سفارش طراحی کارت ویزیت به نکات زیر توجه کنید:

یک لوگو، مونوگرام، آرم یا نشان حرفه ای بسازید

میتوانید از یک طراح حرفه ای بخواهید تا لوگو یا آرمی برای حرفه شما طراحی کند، برای سفارش طراحی لوگو، مونوگرام و آرم یا نشان از صفحه خدمات طراحی دیدن نمایید. این نشان باید به صورتی باشد که قابل پیاده شدن روی کارت ویزیت، سربرگ، بروشورها، و وب سایتتان باشد.

یک شعار یک جمله ای برای خود بسازید

اگر کار یا خدماتی که انجام می دهید از روی نام حرفه تان مشخص نباشد، بایدیک شعار یک جمله ای بسازید که به مردم یادآور شود که چه خدمات یا محصولاتی را ارائه میدهید. این شعار را هم باید بر روی کارت ویزیتتان بنویسید. برای انتخاب یک شعار مناسب با ما تماس بگیرید.

آدرس وب سایت و ایمیلتان را ذکر کنید

مشتریان ممکن است بخواهند آدرس وب سایت یا ایمیل شما را داشته باشند. اگر وب سایت ندارید میتوانید طراحی سایت خود را به ما بسپارید و اگر نگران پیام های تجاری هستید که ایمیلتان را پر کند، می توانید دو آدرس ایمیل برای خود داشته باشید که یکی را روی کارت ویزیتتان قید کنید و در اختیار عموم قرار دهید و ایمیل دیگر را برای مصارف شخصی استفاده کنید و فقط به برخی همکاران و دوستان مطمئن خود بدهید.

کارت ویزیت باید خوانا باشد

اگر طراحی کارت ویزیتتان را خودتان یا شخص دیگری انجام میدهد از او بخواهید که از شکل و اندازه ای برای فونتتان استفاده کند که به اندازه کافی بزرگ باشد و به راحتی بدون استفاده از عینک خوانده شود. دقت کنید که رنگ نوشته ها از رنگ صفحه پشت زمینه کارت، متمایز باشد. یادتان باشد شما می خواهید یک کارت ویزیت برای کارتان طراحی کنید که به خوبی بتواند گویای شغل و حرفه شما باشد. مطمئن باشید که اگر دریافت کننده کارت نتواند شماره تلفن و اطلاعات شما را از روی کارت بخواند، یک مشتری را از دست داده اید.

کارت ویزیتی طراحی کنید که از بقیه کارتها متمایز باشد

بله، کارت ویزیت شما باید طوری باشد که از میان سایر کارت ویزیت ها متمایز و کاملاً مشخص باشد. با استفاده از رنگ های روشن، گذاشتن لوگو و نشان تبلیغاتیتان روی کارت ویزیت و استفاده از کاغذهایی با جنسی متفاوت، کارت ویزیتی متمایز و منحصر به فرد داشته باشید.

از کاغذ و چاپ خوب استفاده کنید

اگر کاغذ کارتتان نا مرغوب باشد یا مثل این باشد که با پرینترهای ارزان قیمت چاپش کرده اید، این احساس را در مخاطب ایجاد می کند که با شرکتی کوچک و خرده پا روبه رو هستند. پس کمی خرج کنید و از کاغذ و چاپ خوب برای کارت ویزیتتان استفاده کنید.

برای طراحی کارت ویزیت مناسب فراموش نکنیم

وقتی مکالمه ای را ترک می کنید و فرد مقابل کارت ویزیت شما را دارد، هویت شما آن تکه کاغذ می شود. به همین خاطر روی کارت ویزیتتان نه تنها باید به کارتان، شماره های تماس و شغل و حرفه تان اشاره کنید، بلکه باید مطلبی هم درمورد شرکت یا خودتان بنویسید.

دسته :  وبلاگ, وبلاگ طراحی گرافیک