خدمات طراحی طراحی معماری

در صنعت امروز ساختمان با توجه به هزینه های بالای اجرای پروژه های معماری و لزوم تبلیغات در پیش ساخت و پیش فروش واحد های ساختمانی، هنر طراحی معماری و سه بعدی سازی فضاهای داخلی، خارجی و نماسازی بخش مهمی از روند اجرای عملیات ساختمانی را شامل شده است.

با سفارش طراحی معماری و سه بعدی سازی فضاهای معماری شامل: نماهای خارجی، نماهای داخلی، برش های کاربردی، پلان های حجم داده شده، طراحی محوطه و فضای شهری پروژه، ژرف نمائی و تولید انیمیشن های کاربردی میتوان از اتلاف هزینه های بالای اجرایی و عیوب احتمالی معماری که در زمان اجرا با آن مواجه خواهیم شد جلوگیری نماییم. شرکت های مشاور ساختمانی و سازندگان بزرگ پروژه های ساختمانی به خوبی میدانند با توجه به تصاویر سه بعدی و طراحی معماری واحدهای در دست احداث خود میتوانند، قدرت بازاریابی بالاتری را برای تبلیغات پروژه های خود در اختیار داشته باشند، در نتیجه میتوانند با حجم بالاتری واحد های خود را پیش فروش و با برگشت سرمایه اولیه در کمترین زمان سودآوری بالاتری داشته باشیم.

استعلام قیمت پروژه های طراحی معماری

برای استعلام قیمت سفارش طراحی معماری کافیست نیازهای اولیه و حجم پروژه مورد نظر خود را ارسال نمایید. تیم طراحی سه بعدی سازی ما با تجربه ای بالغ بر دو دهه خدمات تحلیل طرح، مدلسازی و رندرینگ میتوانند هر آنچه شما تصور دارید را در قالب تصاویری با کیفیتی بالاتر از عکاسی همراه با کادر و رزولیشن حرفه ای برایتان خلق نمایند. ما برای پروژه های سه بعدی سازی و طراحی معماری به رویکردی منحصر به فرد معتقدیم و آن را برای رسیدن به اهداف خود لازم می دانیم، تجربه سالیان کاری به ما آموخته است برای ارانه بهترین طرح های طراحی معماری ابتدا باید بر نیاز مشتری متمرکز گردیم و سپس با بهره برداری از توان فنی و هنری اثری در حد یک تابلوی هنری را مدل سازی، متریال، نورپردازی و کادر بندی نماییم.

برای سفارش طراحی روی لینک زیر کلیک کنید
سفارش طراحی

دسته :  خدمات طراحی, طراحی سه بعدی